ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
СВЕТЪТ ДНЕС
Джон Кери: Нормализирането на отношенията между САЩ и Куба „ще бъде бавен“ процес
3155
на 12.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Процесът на нормализиране на отношенията между САЩ и Куба „ще бъде бавен“, каза държавният секретар на САЩ Джон Кери.
„Първата стъпка са дипломатическите отношения. След това ще преминем към пълноценен процес“, каза той в интервю за телевизия ABC, пише Фокус.
препоръчано
Кери подчерта, че в Панама е имал „много добра среща с кубинския външен министър“. Освен това напомни, че „президентът Обама се е срещнал с кубинския лидер Раул Кастро“.
„Това е процес“, подчерта Кери.
Джон Кери: Кризата във Вашингтон ще отслаби позициите на САЩ
3058
на 05.10.2013


