BG EN

Джон Кери: Срокът за мирното споразумение между Израел и Палестина остава непроменен

Америка

Джон Кери: Срокът за мирното споразумение между Израел и Палестина остава непроменен

2980
на 13.12.2013
Джон Кери: Срокът за мирното споразумение между Израел и Палестина остава непроменен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският държавен секретар Джон Кери днес заяви, че срокът за сключване на окончателно мирно споразумение между Израел и палестинците все още е краят на април. Освен това, на 29 декември Ерусалим ще освободи още палестински затворници, предаде Ройтерс.

препоръчано

В рамките на разговорите не се обсъжда промяна в сроковете, а следващото пускане на палестински затворници ще бъде на 29 декември, заяви Кери, след като вчера и днес разговаря с палестински президент Махмуд Аббас и с израелския премиер Бенямин Нетаняху.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК