ГОРЕЩО
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
СКАНДАЛ! ППДБ разиграват медиите - Кокорчо мълчи с кои партии ще управляват след изборите, а Мирчев...
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
Европа
"Джонсън и Джонсън" спира временно производството на ваксината си за COVID-19
6076
на 08.02.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американската компания Johnson & Johnson спира производството на ваксината си срещу коронавирус, съобщи "Ню Йорк Таймс", позовавайки се на свои източници.
препоръчано
Според вестника в края на 2021 г. компанията е затворила завода си в холандския град Лайден, където се е произвеждала ваксината. Спирането е временно: след известна пауза производството на ваксината в завода ще бъде възобновено. Според вестника компанията се готви да възобнови производството си в Лайден през март.
Един от източниците на вестника отбелязва, че прекъсването на производството може да намали доставките на ваксината с няколко милиона дози, съобщи БГНЕС.


