BG EN

Джордж Лукас дари 10 млн. долара на чернокожи и латино студенти по киноизкуства

Шоу свят

Джордж Лукас дари 10 млн. долара на чернокожи и латино студенти по киноизкуства

7277
на 29.10.2015
Джордж Лукас дари 10 млн. долара на чернокожи и латино студенти по киноизкуства
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джордж Лукас дари 10 млн. на Университета по киноизкуства в Южна Калифорния в помощ на студентите от малцинствата.

препоръчано

Средствата на режисьора на „Междузвездни войни” са предназначени за чернокожи и латиноамерикански студенти и има за цел да насърчи разнообразието. Това е най-голямото дарение в историята на училището. От него ще могат да се възползват както учащи се студенти, така и дипломанти и вече завършили възпитаници на Академията по киноизкуство.

„Имам възможност да помогна на квалифицирани студенти, които искат да покажат своя уникален опит и талант и да разкажат на лента своите истории”, заяви Лукас.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК