ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици се събраха край Шабла рано тази сутрин, за да посрещнат първия изгрев на слънцето със сборната формация „Легендите“, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
Традиционно Джулая се посреща с едноименната песен на „Юрая Хийп”.
Това е най-традиционният хипи празник в България, възникнал в средата на 80-те години на миналия век.
„Радвам се, че нещо хубаво продължава да събира хората и да им носи удоволствие – коментира китаристът Митко Кърнев. – Емоцията наистина е невероятна“.
„Приятно съм изненадан, че имаше повече хора в сравнение с миналата година – добави Константин Марков. – Страхотно е да се види на живо целият този ентусиазъм и нсачина, по който спонтанно се забавляват хората“.
свързани новини
Посрещаме Джулая тази сутрин и от тепетата
9255
на 01.07.2017
Посрещнахме Джулая тази сутрин!
10613
на 01.07.2017


