ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Леонардо Ди Каприо споделя, че няколко пъти е бил близо до смъртта. Актьорът е бил няколко пъти на косъм, след като е бил нападан от акула, двигателят на самолета му се е запалил и дори е имал проблеми с парашута, докато е бил на почивка.
Пред списание Wired, Ди Каприо разказва за подводните преживявания и първото му спускане в клетка сред акулите. Една от акулите се засилила към клетката, за да покаже своята усмивка. Акулата успява да влезе наполовина в клетката, принуждавайки Леонардо да се хване за другия край и да се моли за живота си. Зъбите чаткали буквално на една ръка разстояние от лицето му, а останалите водолази споделили, че това се случва за първи път от 30 години.
В друг случай се оказва, че самолетът, в който пътува, направил принудително кацане, защото един от двигателите се запалва. Актьорът летял за Русия и бил в бизнес класата, когато инцидентът се случил буквално пред очите му. Последния случай, който си спомня, е скачане с парашути.
Докато летели надолу към земята, парашутът забавил отварянето си с около 5-10 секунди. За това кратко време, звездата от редица филми започва да си представя целия живот и да си мисли, че ще се размаже.
Отварянето на парашута не го успокоило достатъчно, защото скоростта била толкова голяма, че си мислил за евентуалните травми при нараняването.


