BG EN

Диаманти, картини и хиляди левове изчезнали при обира на имението на Огнян Донев

ЧАС ПИК

Диаманти, картини и хиляди левове изчезнали при обира на имението на Огнян Донев

12024
на 28.02.2014
Диаманти, картини и хиляди левове изчезнали при обира на имението на Огнян Донев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С тлъста плячка си тръгнали крадците, които обрали дома на богаташа Огнян Донев в "Панчерево", пише "Всеки ден". Скъпи диаманти, картини от известни автори и много пари прибрали апашите.

препоръчано

Изчезнали са и скъпи антики, става ясно дни след обира. С няколко хиляди лева се простил Донев, пише изданието.

Бандитите проникнали в имота през прозореца, разкриват криминалисти. От полицията иначе пазят в дълбока тайна това - какво е изчезнало от баровското имение.

Както ПИК вече писа, престъпниците дебнали дълго време Огнян Донев, нападнали дома му, когато той бил в чужбина.

Съседи се чудят за това - как толкова богат човек не е подсигурил дома си с охрана.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК