BG EN

ДИВ ЕКШЪН: Бабаити пребиха съдия на мач в Карлово

Футбол

ДИВ ЕКШЪН: Бабаити пребиха съдия на мач в Карлово

14798
на 18.11.2019
ДИВ ЕКШЪН: Бабаити пребиха съдия на мач в Карлово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският рефер Стефан Димитров бе жестоко пребит от ядосани футболисти на Розова долина по време на мача с Левски Карлово за първенство на Югоизточната "В" група.

препоръчано

Главният съдия Цветозар Манолов прекрати двубоя, тъй като груповият протест на гостите от Казанлък прерастнал в меле, от което пострада байрактарят Димитров.

В екшъна се включиха както агитката на гостите, така и фенове на домакините, предава за въргала "Марица".

По всяка вероятност на домакините от Карлово ще се присъди служебна победа. До баталните сцени резултатът бе 1:1, а бабаитите от Розова долина скочиха на тъч рефера с претенции, че им спрял голова атака в добавеното време.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК