BG EN

ДИВ ЕКШЪН: Кондукторка в Пловдив скочи на бременна жена с "Боклук такъв" заради видео

Темида

ДИВ ЕКШЪН: Кондукторка в Пловдив скочи на бременна жена с "Боклук такъв" заради видео

13857
на 11.09.2022
ДИВ ЕКШЪН: Кондукторка в Пловдив скочи на бременна жена с Боклук такъв заради видео
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разгневена кондукторка скочи на бременна пътничка в рейс от градския транспорт в Пловдив. Грозните сцени се разиграли през октомври миналата година, но през изминалата седмицата, съдът в града под тепетата е излязъл с решение по случая. 

препоръчано

Кондукторката работила по линия номер 18 заедно с мъжа си, който бил шофьор. По време на един от курсовете се качила нападнатата бременна пътничка. Тя забелязала, че още една жена иска да стигне до автобуса и за целта тичала. В момента, в който непознатата жена предприела действия да се качи в автобуса, вратата била затворена пред носа й. Бременната извикала на шофьора да отвори вратата, но той преценил да потегли.

Тази случка се оказала повод за конфликт между пътничката и кондукторката. Втората започнала да използва обидни думи по адрес на първата. В тази връзка пътничката извадила своя телефон и решила да заснеме действията на кондукторката.

Това направо вбесило жената, късаща билетчета. Обърнала се към бременната с думите “Боклук такъв“, освен това й казала, че ще я намери, заради това което прави. Насочила се към нея, като я пернала с ръка по лицето, и направила опит да вземе телефона й, който в този момент записвал видеото, разказва за дивия екшън "Марица".

Пътници станали свидетели на грозния скандал. Един от тях забелязал, че обижданата жена е бременна и се намесил, за да прекрати спора. В крайна сметка успял.

Кондукторката се оттеглила при мъжа си, който бил зад волана, но продължил на висок глас да обсъжда пътничката. 

Изключително възмутена от случилото се, бременната жена записала номера на автобуса и телефоните на няколко свидетели. 

Последвало оплакване в полицията. На кондукторката бил съставен акт, след което била изправена пред съда. Там се разкаяла за поведението си. Магистратите й определили наказание - глоба в размер на 200 лв. по Указа за борба с дребното хулиганство. 

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК