ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
40-годишен мъж, ритал полицай и скъсал пагона на униформата му, е задържан в Кърджали. Инцидентът станал в 19:20 часа на 9 октомври в село Калинка, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
Мъж от селото подал сигнал за хора, употребяващи наркотици.
Пристигналите на място служители на реда изяснили, че съобщението е фалшиво, а авторът му е в нетрезво състояние.
В хода на проверката мъжът се нахвърлил върху единия от полицаите, ударил го с крак и му скъсал отличителния знак на облеклото.
Заловиха шофьор на товарен автомобил с над 2 промила алкохол
6737
преди 4 часа
Румънски шофьор на тир опита да прегази гранични полицаи в Русе
12598
преди 6 часа


