BG EN

Дилма Русеф почти припадна по време на интервю

СВЕТЪТ ДНЕС

Дилма Русеф почти припадна по време на интервю

4384
на 17.10.2014
Дилма Русеф почти припадна по време на интервю
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентката на Бразилия Дилма Русеф, която се бори за втори мандат, се почувства зле заради падане на кръвното налягане по време на интервю след дебат с опонента й за втория тур на президентските избори на 26 октомври.

препоръчано

Кандидатката на Партията на труда се запъна два пъти, след това поиска интервюто, излъчвано пряко по телевизията да бъде спряно за момент. "Чувствам се зле, кръвното ми пада", каза тя на журналистката, която я интервюираше. Тя й помогна да седне, след което й донесе чаша вода.

"Падна ми кръвното. Мисля, че един дебат изисква много от нас", обясни президентката, извинявайки се на телевизионните зрители. Русеф участва снощи във втория от четирите планирани телевизионни дебата с опонента й от десницата Аесио Невис. Тя спечели убедително първия тур на изборите на 5 октомври с 41,59% от гласовете, а кандидатът на бразилската Социалдемократическа партия Невис получи едва 33,55%.

Вторият тур обаче ще бъде оспорван, въпреки разликата от първия, тъй като еколожката Марина Силва, останала на трето място, даде подкрепата си за социалдемократа. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК