ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
РЕЦИДИВИСТ! Бербатов пак гази закона с кални бутонки. Спря като “арабин в пустиня” на столична улица! (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Динамо Москва е отказало офертата на Арсенал за нападателя на тима Александър Кокорин. Това заяви наставникът на руснаците Андрей Кобелев. Преди началото на сезона „артилеристите” са поискали Кокорин под наем, но от московския гранд са отказали.
"Аз бях един от хората, които бяха против сделката да се осъществи. Сметнахме, че да дадем футболиста под наем в Арсенал би било грешка за него. За мен той заслужава повече. Кокорин заслужава да играе в добър отбор, но трябва да го направи, когато е напълно завършен играч”, разкри Кобелев.
През настоящия сезон в руската Премиер лига, Кокорин е взел участие в шест двубоя на Динамо, като е вкарал и две попадения.
препоръчано
ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕР: Левски загатна за привличането на испанец
8933
преди 11 часа
САЩ с извънредна новина за Иран на Световното
15173
преди 13 часа
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
26305
преди 13 часа


