ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ГОРЕЩО
Дионисий Зарята и шепа метежници едва не провалиха церемонията „Златно перо“ (СНИМКИ)
51096
на 21.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шепа метежници, предвождани от разпопения поп Дионисий Зарята, опитаха да провалят церемонията по връчването на отличията "Златно перо". Те нахлуха на сцената и поискаха столичният кмет Йорданка Фандъкова да напусне мероприятието.
препоръчано
Градоначалничката на столицата обаче реагира адекватно. Тя не допусна церемонията да бъде провалена и си тръгна без да отговаря на метежниците.
В Ларгото, където се проведе церемонията, имаше присъствие на полицаи, но те по никакъв начин не попречиха на Дионисий Зарята и останалите метежници да атакуват кмета на София.

свързани новини


Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
14570
преди 10 часа
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
125015
преди 11 часа


