ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Говорителят на Държавния департамент на САЩ Джон Кирби съобщи, че няма данни за загинали американски граждани по време на днешния терористичен акт в столицата на Мали Бамако, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Няма информация за загинали или ранени граждани на САЩ“, каза Кирби. Според него „около десетина американци, включително и сътрудници на посолството са се намирали в хотела по време на нападението“. „Те са спасени и се намират на сигурно място“, каза той.
Кирби призова своите съграждани, намиращи се в Мали да „минимизират придвижването си в Бамако“.
свързани новини
Откриха 15 мъртви европейци в асансьор в хотела в Мали
7800
на 20.11.2015
Всички заложници от хотела в Мали са освободени
4700
на 20.11.2015


