ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Топ новина
Директорът на "Аустрелиън Оупън": Ние сме турнир от Шлема, според нашите правила...
8497
на 20.01.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Директорът на Australian Open Крейг Тайли отрече възможността за промяна на формата на мачовете при мъжете в предстоящото издание на надпреварата.
препоръчано
"Ние сме турнир от Големия шлем. Според нашите правила мъжете трябва да спечелят 3 сета на сингъл, а жените два. Нищо няма да се промени", каза Тaйли по австралийския телевизионен канал Nine Network.
Някои тенисисти поискаха да бъде променен формата на мачовете на мъжете в предстоящия турнир от Шлема на 2 от 3 сета, акцентира "Тенис 24".
Тазгодишното Открито първенство на Австралия ще започне на 8-ми февруари.


