BG EN

Директорът на болницата в Хасково: Бащата на новороденото бебе дойде в много тежко състояние, почина след 10 дни в реанимация

Региони

Директорът на болницата в Хасково: Бащата на новороденото бебе дойде в много тежко състояние, почина след 10 дни в реанимация

27112
на 28.10.2020
Директорът на болницата в Хасково: Бащата на новороденото бебе дойде в много тежко състояние, почина след 10 дни в реанимация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отрицателен е ПСР тестът на момиченцето, родено от майка с коронавирус в АГО - Хасково. Това съобщиха от областния оперативен щаб. Припомняме, че бебето се появи на бял свят в понеделник на обяд. То тежи 4.400 кг.

препоръчано

Родилката и пеленачето са изолирани. Вчера от акушеро-гинекологичното отделение заявиха, че майката няма симптоми на Ковид.

Както ПИК съобщи, бащата на новороденото момиченце е 40-годишният мъж, който загуби битката с COVID-19, без да има съпътстващи заболявания.

"Пациентите, които пристигат в нашата болница, идват в много тежко състояние. Всички 50 пациенти, които са в болницата, са с двустранни пневмония и с нужда от много грижи", коментира директорът на болницата в Хасково д-р Георги Гелов.

"Бащата на момиченцето дойде в много тежко състояние, което се влоши, беше приведен в реанимация, където след 10 дни загуби битката с болестта", разкри още той.

По думите му в момента малкото момиченце и майката са изолирани, но те ще бъдат изписани по обичайния ред, тъй като са в добро здравословно състояние.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК