ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ТОП ПРОГНОЗА след поредната изява на Венко: Сабрутките и петроханците ще паднат под 10% и ще имат максимум 28 депутати
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Колтуклиева го съсипа: Божанков е комедиант и излишник! Асен не го ще, Мирчев и Божанов да го вземат и на̀рамо да си го носят
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
СВЕТЪТ ДНЕС
Дмитрий Медведев: Нашата история се раздели на два периода – до 2014 година и след това
3431
на 23.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Руската Федерация Дмитрий Медведев е заявил, че 2014 година задълго ще оказва влияние върху живота на руския народ, предаде Газета.ru.
На разширеното заседание на висшия съвет на партия „Единна Русия” премиерът е казал, че тази година е била преломна за страната. Медведев също е уверил, че независимо от натиска върху икономиката, правителството ще продължи да изпълнява социалните си задължения към гражданите на федерацията.
препоръчано
Португалия намалява акцизите за горивата
1060
преди 9 минути
Мерц призова за убедителен план за прекратяване на войната в Иран
1241
преди 12 минути


