BG EN

Днес е денят Х за парламента: Депутатите гласуват бюджета за догодина

Политика

Днес е денят Х за парламента: Депутатите гласуват бюджета за догодина

16243
на 30.11.2016
Днес е денят Х за парламента: Депутатите гласуват бюджета за догодина
Автор:   ПИК

В пленарна зала влизат и парите на НЗОК и НОИ за 2017 година

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бюджетите на Здравната каса, общественото осигуряване и държавният бюджет влизат на второ четене в пленарна зала.

препоръчано

Във вторник депутатите от бюджетната комисия приеха едва половината от текстовете в проектобюджета на НОИ и отхвърлиха останалите.

Така на практика не беше приет най-важният текст - този за приходите и разходите. План-сметката за харчовете на НОИ се оказа увеличена, но не е ясно откъде ще дойдат парите.

Не е ясно и какво ще се случи, ако гласуването в зала е същото.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК