ГОРЕЩО
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
Д-р Гълъбова заподозря Асиова-Диамант в лицемерие
Шансовете на Кандев за вице на Гюров драстично намаляха след този разкостващ коментар на топ журналистка
ЧАС ПИК
Днес окончателно съобщават причините за пропадането на асансьора в столицата
6338
на 09.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Държавната агенция за метрологичен и технически надзор Стефан Цанков ще представи в 15.30 ч. доклада от проверката по случая с пропадналия асансьор на бул. "Цариградско шосе" в столицата.
препоръчано
На 19 август около 9 ч. асансьорът пропадна в 12-етажен жилищен блок. С него слизали две жени, когато той пропаднал от 9-ия етаж надолу директно в мазето. Загиналата е на 46 години - Цветелина Радулчева, която тръгвала за работа. Другата жена се казва Мария Игнатова на 41 години. Тя бе приета в Окръжна болница в много тежко състояние. Още същия ден Стефан Цанков каза, че скъсани въжета са причина за трагедията.


