ГОРЕЩО
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Първанов и хората около новото движение АБВ ще обявят днес официално дали ще присъстват на съботния пленум на левицата, съобщи Нова телевизия. Очаква се след форума те да бъдат изключени от БСП.
препоръчано
Първоначално Първанов обяви, че няма място на този пленум, а и ако се "изпокарат там това ще навреди допълнително на БСП".
От своя страна лидерът на левицата Сергей Станищев предпочете да опита да стопи ледовете и предложи на хората от АБВ да се включат в пленума в събота. Той е категоричен, че въпреки нападките от последните дни може да има единна листа на социалистите.
ВАЛЯТ ОСТАВКИ: И Светльо Иванов ли напуска Би Ти Ви?
263853
преди 1 часа
Лидерите на ППДБ със страхотен подарък за Митрофанова
236098
преди 3 часа


