BG EN

ДНСК не откри нарушения при строежа на хотел в Кранево

Региони

ДНСК не откри нарушения при строежа на хотел в Кранево

5203
на 07.03.2019
ДНСК не откри нарушения при строежа на хотел в Кранево

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дирекцията за национален строителен контрол не установи нарушения при строежа до плажната ивица в Кранево.

препоръчано

От РДНСК-Варна посочват, че строително-монтажните работи в хотелска сграда "Дружба Б" от курортен комплекс "Дружба Бей Гардън" се изпълняват в съответствие с одобрените инвестиционни проекти. Проверката установи, че за хотелската сграда в Кранево има издадено разрешение за строеж от 2006 г., както и одобрени инвестиционни проекти, изработени в съответствие с Подробния устройствен план за имота.

Строежът е въведен в експлоатация с удостоверение от главния архитект на общината през 2008 г. Обектът спада към четвърта категория и е от компетентността на общинската администрация, посочват още експертите.

По-рано днес стана ясно, че жителите на Кранево негодуват срещу строежа, намиращ се само на метри от морето. От своя страна кметът на селото заяви, че никой от местните жители не е идвал да се оплаква от незаконни строежи.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК