ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земята ще се затопли с 2.7 градуса по Целзий до края на столетието при настоящата политика.
препоръчано
Това предупреждава доклад на проект за наблюдение на климатичните промени.
Според данните е направен минимален прогрес за ограничаване на затоплянето, което трябваше да бъде намалено до градус и половина, пояснява Нова тв.
Топенето на ледниците ще предизвика недостиг на вода, високи температури, проблем с електрозахранването
Друго проучване пък установи, че половината от 68 000 смъртни случая в Европа през 2022 година са в резултат на повишението на глобалните температури с 1.3 градуса по Целзий.
Пребиха гръцки журналист и издател на вестник пред дома му
144
преди 2 минути
Тръмп: САЩ би трябвало да тестват НАТО на границата с Мексико
2441
преди 13 минути
Почина бившият басист на Scorpions Франсис Буххолц
4272
преди 40 минути


