До почивката - драма на "Герена"! Левски и Локо...

27875
на 04.11.2017
До почивката - драма на Герена! Левски и Локо...

Левски води с 1:0 на Локо Пловдив след 45 минути игра. Двата тима спорят в мач от 15-ия кръг на Първа лига. В 38-ата минута Жорди Гомес изпълни брилянтно пряк свободен удар и даде преднина на домакините. Само 4 минути по-късно Иван Горанов задържа Димо Бакалов, който се откъсваше сам срещу Митрев. Съдията вдигна червен картон на бранителя. Така след 45 минути тежка битка на "Герена", Левски води с 1:0 на Локо, но столичани ще влязат във второто полувреме с човек по-малко на терена.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЛЕВСКИ: Митрев - Цветкович, Яблонски, Ейолофсон, Горанов - Кабрал, Гомес, Панайотов, Прохазка - Обертан, Буш

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): Диао - Крумов, Везалов, Пл. Николов, Муса - Серджо, Фрикеше -  Умарбаев, Мартинович, Бакалов - Райков

СЪДИЯ: Николай Йорданов

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)