ГОРЕЩО
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
Икономика
ДОБРА НОВИНА: Еврокомисията ни отпуска 33 млн. евро за газовата връзка с Гърция
23858
на 02.04.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската комисия взе решение по линия на политиката на сближаване да се инвестират 33 млн. евро в изграждането на трансграничен междусистемен газопровод с дължина 182 км между Комотини, Гърция, и Стара Загора. Това каза комисарят по въпросите на регионалната политика Корина Крецу в интервю за „Фокус“.
препоръчано
Газопроводът е европейски проект от общ интерес, допринасящ за постигането на целите на Енергийния съюз. България е една от десетте държави от ЕС, в които Комисията ще инвестира общо 4 млрд. евро за 25 големи инфраструктурни проекта.
Птицевъдите алармират: Споразумението със страните от Меркосур ще е пагубно
11259
преди 15 часа
Хиляди домакинства със завишени сметки за ток: На какво се дължи увеличението
20529
на 04.02.2026


