ГОРЕЩО
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
Испания ще излее гнева си над Саудитска Арабия
ТРАГЕДИЯ! 14-годишно момче загина при катастрофа
ДИАГНОЗА! Преди трагичното премиерстване на Кирил Петков София не допускаше антибългарска риторика и либерални отношенията с РС Македония
ГОРЕЩО! Лятото идва с жега, живакът скача до 33 градуса, прохладно само в планините (КАРТА)
Инциденти
Добри новини за младежа, който загуби крака си в зверската катастрофа край Варна
11624
на 23.07.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Има подобрение в състоянието на 24-годишния младеж, който загуби крака си след зверската катастрофа по АМ "Хемус" в събота сутринта. Той е изведен от реанимация, съобщиха от пресцентъра на полицията за "Варна24".
Ужасяващият инцидент стана на 21 юли около 9:30 часа на магистрала "Хемус" в посока София. Там малко преди Девня, на ляв завой, 24-годишният мъж от Плевен е зад волана на лек автомобил "Роувър". По все още неустановени причини той губи контрол над МПС-то и се преобръща в разделителната линия.
препоръчано
свързани новини
Следствие на инцидента младият мъж бе настанен за лечение в болнично заведение, като се наложи ампутация на единия му крак, а самият той беше с опасност за живота.
ШОКИРАЩИ СНИМКИ! Вижте адската катастрофа на "Хемус" - пожарникари рязаха колата
47380
на 21.07.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Катастрофа на "Хемус", има пострадал
41734
на 21.07.2018


