ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Добрина Чешмеджиева спечели голямата награда за журналистика с предаването си по БНТ „Референдум”. Призът й донесе 15 хиляди лева, връчени й от жури от колеги за обективност в работата. Водещата обаче е решила да не се възползва от парите, а да ги дари за няколко благотворителни каузи за деца без родители.
препоръчано
„Има няколко благотворителни каузи, които досега съм подкрепяла само морално, защото не съм имала пари. Точно за тях ще дам наградата от 15 000 лв.”, споделя Чешмеджиева. На въпросните акции тя ще посвети и времето си това лято, защото докато тече Мондиала по БНТ няма да има „Референдум”, а после ще си почива и през август.
ВЛЮБЕНА ДО УШИ: Андреа залитна по млад руснак (ГОРЕЩИ СНИМКИ)
22283
преди 3 часа
Роналдо и Джорджина се фукат с часовници за милиони
17578
преди 16 часа
Мерил Стрийп разпродава костюмите от "Дяволът носи Прада 2"
22094
на 07.08.2026
Братът на Анджелина Джоли си призна: Аз съм гей
22398
на 07.08.2026


