BG EN

Добро дело! Съдия спаси живота на футболист по време на мач

Световен футбол

Добро дело! Съдия спаси живота на футболист по време на мач

9526
на 10.04.2018
Добро дело! Съдия спаси живота на футболист по време на мач
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Рефер се превърна в герой по време на аматьорски футболен мач в Англия. Помощник-съдията Жарир Мустафа оказа първа помощ на играча на Трафърд Дани Фрост, който си удря лошо главата и си гълта езика по време на двубоя на тима си с Колуин Бей. Инцидентът се случва в 62-ата минута и главният съдия веднага прекратява мача.

препоръчано

След края на двубоя Дани Фрост изрази благодарността си към всички, които са имали роля в спасяването на живота му. “Не мога да опиша с думи колко съм благодарен и трогнат от всички съобщения, които получих. Благодарен съм на стюарди, фенове и официални лица за всичко, което направихте”, написа в Туитър футболистът, цитиран от спортал.бг.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК