BG EN

ДОБРО СЪРЦЕ: Рапърът Дрейк подари 20 000 долара на две служителки в Макдоналдс (ВИДЕО)

Шоу свят

ДОБРО СЪРЦЕ: Рапърът Дрейк подари 20 000 долара на две служителки в Макдоналдс (ВИДЕО)

11863
на 31.01.2019
ДОБРО СЪРЦЕ: Рапърът Дрейк подари 20 000 долара на две служителки в Макдоналдс (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канадският рапър Дрейк е подарил 20 000 долара в брой на две служителки в заведение от веригата "Макдоналдс" в Лос Анджелис, съобщава Контактмюзик.

препоръчано

Тридесет и две годишният изпълнител се е отбил в заведението през уикенда. Щедрият му жест е бил заснет от свидетел на случката, който е разпространил фотографията в социалните мрежи. На снимката се вижда как Дрейк, обграден от двама телохранители, подава парите в брой на изумените служителки.

Доброто дело напомня за клипа към миналогодишния хит "God's Plan" на Дрейк, в който рапърът раздава хиляди долари в брой на хора във Флорида, плаща за чужди покупки и прави щедри дарения за институции в Маями като местната пожарна служба и музикалния колеж "Фрост" към университета на Маями.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК