ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ЧАС ПИК
Докато над страната вали порой, плажът във Варна гъмжи от летовници (снимки)
11716
на 22.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Днес синоптиците обявиха оранжев и жълт код в различни области на стената. Те предупреждават, че в почти цяла България се очаква да превали дъжд, като на отделни места може да се обърне в градушка, придружена от силен вятър.
За радост на туристите в морската ни столица обаче, там времето е хубаво. След силните бури, наводнили Варна, най-накрая слънцето се показа и привлече плажуващите към морето.
препоръчано
Туристите и жителите на града напълниха плажа.
Температурите достигат 28 градуса, има лек морски полъх, а вероятността за валежи е едва скромните 2%.



