BG EN

Домусчиев призова за спасение на "Левски" и ЦСКА - поиска и държавата да помогне

Футбол

Домусчиев призова за спасение на "Левски" и ЦСКА - поиска и държавата да помогне

4001
на 25.04.2015
Домусчиев призова за спасение на Левски и ЦСКА - поиска и държавата да помогне
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на УС на КРИБ и благодетел на Лудогорец Кирил Домусчиев даде интервю по радио К2 пред Илиана Беновкса, в което говори повече за политика, но накрая засегна и футболната тематика. Кирил Домусчиев заяви, че счита, че на "Левски", ЦСКА и други футболни клубове, които се намират в затруднено финансово положение, трябва да се помогне. Затова призна, че е имал разговори и с политици, да се търси форма, под която тези клубове да бъдат подкрепени, да се търси решение за това да няма фалити и да има едно нормално първенство.

препоръчано

"Лудогорец в никакъв случай не би участвал в едно първенство, където ги няма ЦСКА, Левски и другите водещи клубове и не би се чувствал комфортно. Трябва да се търси решение на проблемите, за съжаление най-големият проблем е лошият мениджмънт в клубовете. Но каквото било - било, оттук нататък трябва да търсим решение какво трябва да се направи, за да може милионите им привърженици да бъдат доволни”, каза Домусчиев.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК