BG EN

Домусчиев: Уморен съм, сега не ми се говори за футбол

Футбол

Домусчиев: Уморен съм, сега не ми се говори за футбол

5139
на 15.01.2016
Домусчиев: Уморен съм, сега не ми се говори за футбол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Босът на Лудогорец и член на Българския футболен съюз Кирил Домусчиев се завърна в България днес. Той сподели на летището, че в момента не му се говори за футбол, тъй като дълго е отсъствал в чужбина. 

препоръчано

"Сега не ми се говори, уморен съм. За футбол най-малко ми се говори, толкова време ме е нямало в България, как да говоря за футбол. След няколко дни, като видя какво става, тогава ще говоря", сподели Домусчиев пред Нова Телевизия. 

Той беше един от членовете на изпълкома, които бяха чакани да приключат ангажиментите си в чужбина, за да може бюрото да се събере за решение около казуса с Литекс и изваждането на отбора от А група. 

Все още от БФС не са обявили кога ще бъде заседанието, на което ще се реши съдбата на "оранжевите". То трябваше да се проведе през изминалата сряда, но беше отложено. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV: Колтуклиева притисна Демерджиев за скандалния SMS Бях точен с парите (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV: Колтуклиева притисна Демерджиев за скандалния SMS "Бях точен с парите" (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК