ГОРЕЩО
Fibank премахна таксите за незабавните преводи blink по мобилен номер (P2P)
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
БЕЛЕЗНИЦИ! Трима са с обвинения след удара по Zamunda и други торент сайтове
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп заяви, че е избрал застъпникът за частните училища с държавно финансиране Бетси ДеВос за министър на образованието в своето правителство, предаде Fox News.
препоръчано
ДеВос ще стане втората жена в правителството на Тръмп. По-рано днес той определи губернатора на щата Южна Каролина Ники Хали за постоянен представител на САЩ в ООН. И двете позиции изискват одобрението на Сената. Тръмп заяви, че ДеВос е „брилянтен и страстен защитник та образованието“.
Самата тя е председател на неправителствена организация, която подкрепя частните училища, които получават държавни субсидии. Тя е била бивш председател на Републиканската партия в щата Мичиган.
свързани новини
Доналд Тръмп избра Ники Хейли за посланик на САЩ в ООН
13412
на 23.11.2016
Продължава спадът в цената на златото
9775
преди 3 часа
Президентът на САЩ обясни кой ще може да сложи край на войните в бъдеще
14535
преди 8 часа
Доналд Тръмп заплашва с съдебно преследване водещия на наградите "Грами"
16187
преди 10 часа


