ГОРЕЩО
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очите на милиони граждани на Съединените американски щати са приковани този месец към националните конгреси на двете водещи партии, кандидат на една от които ще оглави държавата след изборите през ноември. Но ексцентричният милиардер Доналд Тръмп, който прие номинацията на Републиканската партия, призова поддръжниците си да не гледат конгреса на демократите, който навлиза в заключителната си фаза, предава AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Освен ако не искате да бъдете лъгани, подценявани и нападнати заради вашите убеждения, не гледайте речта на Хилари Клинтън тази вечер“, беше призивът на кампанията на Тръмп.
свързани новини
Тръмп: Америка вече не е велика сила
10491
на 28.07.2016
Американците са по-увлечени по дъщерята на Тръмп, отколкото по самия него
16874
на 27.07.2016
Доналд Тръмп печели повече популярност от Хилари Клинтън
14187
на 27.07.2016


