ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ЕС
Доналд Туск: ЕС не трябва да изключва нито една възможност за санкции срещу Русия
13819
на 20.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз (ЕС) не трябва да изключва нито една възможност за въздействие спрямо Руската федерация, включително санкции, смята председателят на Европейския съвет Доналд Туск, предава AFP, цитирана от "Фокус".
„ЕС трябва да остави всички възможности отворени, включително санкции, ако престъпленията продължат“, заяви Туск по отношенията между Евросъюза и Москва при пристигането си на двудневната среща на върха в Брюксел, на която ще присъстват правителствените и държавни лидери на страните-членки на Общността.
„Много е трудно, ако не и невъзможно, да не го обвържем (обсъждането на Русия – б.пр.) с нападенията срещу цивилни граждани и болници“, добави председателят.
препоръчано
свързани новини
Европейският парламент настоява за безплатен ръчен багаж в самолетите
7937
преди 21 часа
Европейският парламент прати споразумението с Меркосур в Съда на ЕС
7776
на 21.01.2026
Силните геомагнитни бури продължават и в сряда, 21 януари
12080
на 21.01.2026


