ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сепаратистите, които нападнаха вчера украински митинг в Донецк, са взели негови участници за заложници, предаде "Фокус", позовавайки се на Обозреватель.
препоръчано
Според различни източници, в момента в плен се намират от четирима до седем души. По данни на фенове на донецкия футболен клуб „Шахтьор”, става дума за ултраси, които са охранявали митинга за единна Украйна.
Организаторите на проукраинския марш съобщиха, че сепаратистите искат да разменят заложниците. Засега няма официално потвърждение на информацията.
Стражите на Ислямската революция заплашиха с убийство Бенямин Нетаняху
8201
преди 6 часа


