ГОРЕЩО
В ТЪРСЕНЕ НА СЛУЖЕБЕН ПРЕМИЕР: Йотова с последен кръг консултации на "Дондуков“ 2
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Политика
Дора Янкова събира смолянските журналисти заради политическата ситуация у нас
4278
на 03.11.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Смолянският депутат от „БСП лява България” Дора Янкова и общинският председател на БСП Милко Гавазов, който е и председател на общинските съветници от левицата в Общински съвет- Смолян, ще дадат пресконференция днес.
препоръчано
Срещата с медиите ще се състои от 13.30 часа в централата на БСП в Смолян. Поводът за пресконференцията е актуалната политическа обстановка в страната и община Смолян.


