ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опозиционната Демократическа партия на албанците (ДПА) съобщи, че ще участва на предсрочните парламентарни избори в Македония, насрочени за 24 април, пише днес македонският вестник ”Дневник”.
препоръчано
Решението е било взето на централното ръководство на партията, а за председател на предизборния щаб е избран Азим Садики.
От ДПА съобщават, че еврокомисарят Йоханес Хан и международната общност са дали гаранции, че изборите ще бъдат приети, ако са честни и демократични.
Хан заминава отново в Македония в средата на февруари
5231
на 22.01.2016


