BG EN

Драгомир Стойнев: Нямаме основания да оскъпяваме тока

Икономика

Драгомир Стойнев: Нямаме основания да оскъпяваме тока

3817
на 07.02.2014
Драгомир Стойнев: Нямаме основания да оскъпяваме тока
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"На този етап нямаме основание да повишаваме цената на тока до края на годината", каза икономическият министър Драгомир Стойнев пред журналисти. Тази година нямало да има промяна "нито нагоре, нито надолу".

препоръчано

Относно предложение за промяна в Закона за енергетиката за отчитането на топломерите и избирането на топлинните счетоводители, председателят на парламентарната комисия по енергетика Рамадан Аталай каза, че едно от предложенията ще бъде отчитането на енергията да даде възможност да се извършва от топлинните счетоводители, избрани от общото събрание или топлофикационното дружество само да отчита и да предоставя на гражданите услугата или самите граждани да си отчитат услугата.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК