BG EN

Драма! Баща, чието дете е отвлечено от жена му: Съпругата ми е луда! Нещо в психиката й се отключи

Крими

Драма! Баща, чието дете е отвлечено от жена му: Съпругата ми е луда! Нещо в психиката й се отключи

21390
на 26.09.2016
Драма! Баща, чието дете е отвлечено от жена му: Съпругата ми е луда! Нещо в психиката й се отключи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Баща алармира, че детето му е отвлечено от лудата му според него съпруга. "Тя страда от психично разстройство, като имала мания да напусне страната. 

препоръчано

"Нещо в психиката й се отключи. Всичките й луди идеи бяха подклаждани от майка й. Аз след 1-ви август отидох в МВР и пуснах изрична забрана детето ми да напуска страната, тъй като имах подозрения, че ще направи нещо подобно", разказва разтревоженият съпруг

Към момента бащата предполага, че чрез фалшива декларация майката е избягала в чужбина заедно с детето. Двамата родители не са имали конфликт преди да се развие психозата на жената. "Тя е болен човек. Изцяло е фокусирана върху това да излезе от страната и да замине за Хонк Конг. Предполагам, че са отишли там.

Мъжът призовава всеки, който има информация за малкото му момче да подаде сигнал в полицията.

ПИК съобщи още в петък за изчезването на детето. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК