Волейбол

38701
на 22.02.2017
Драма в Арена Армеец!

Грозна сцена имаше на дербито между "Левски" и ЦСКА от мъжкия волейболен шампионат. В края на втория гейм от агитката на "сините" хвърлиха бомбичка.

Тя падна на няколко метра от един от синовете на президента на клуба Владо Николов - Симеон. Детето се уплаши и се наложи да бъде успокоявано от баща си, пише "Гонг".

В крайна сметка легендарният волейболист изведе младежа далеч от опасната зона и успя да го успокои. Радостното е, че всичко с детето е наред и няма контузии.

Самата среща се превърна във волейболен спектакъл, като се изключи въпросната грозна ситуация. Около 6 000 фена направиха уникална атмосфера в "Арена Армеец". Рекордна посещаемост за мач от вътрешното волейболно първенство от дълги години насам.

Лидерите във временното класиране на шампионата от ЦСКА постигнаха важна победа над "Левски" с 3:1 (25:16, 17:25, 25:18, 29:27).

Така "червените" се радват на серия от успехи в мачовете си със "сините" във волейбола. Самата среща предложи игра на добро ниво като отборът на ЦСКА показа по-здрави нерви в ключовия четвърти гейм. Поредица от класни посрещания на Ивайло Стефанов впечатлиха в края на мача и дадоха комфорт в атака на победителите в мача.

"ЛЕВСКИ": Николай Манчев, Спас Байрев, Симеон Александров, Мартин Павлов, Теодор Богданов, Александър Кордев - Ивайло Лалов-либеро (Гордън Люцканов, Милослав Димов)

Страши-треньор: Петър Шопов

ЦСКА: Владимир Станков, Смилен Мляков, Яни Георгиев, Пламен Шекерджиев, Красимир Георгиев, Христо Цветанов - Мартин Божилов-либеро (Ивайло Стефанов)
Страши-треньор: Александър Попов.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете