ДРАМА В ПЕТРИЧ! Бизнесмен се нагълта с виагра преди секс с любовницата, едва му се размина!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
52-годишен бизнесмен, собственик на автосалон, едва не умря, след като изпи няколко дози виагра, лекарства за успокение и хапчета против хипертония. Сигналът е получен на тел. 112, а случката се е разиграла в хотел в петричкото село Марикостиново, който внезапно се почуствал много зле и усетил силно стягане в гърдите. Линейка от Спешна помощ – Петрич пристигнала на мястото, където оказали първа помощ на пациента.
През нощта бизнесменът бил с любовница в хотелската стая, където изпили по няколко водки, взел и няколко дози виагра, а отделно изпил хапчето си за високо кръвно. След известно време почуствал тежест в гърдите и се уплашил да не получи инфаркт. Споделил с партньорката си, че се чувства зле, тъй като го облели горещи вълни, уплашили се и потърсили помощ на спешния телефон, разказва СтрумаБГ.
Мъжът е транспортиран с линейка в санданската болница. Направени са му необходимите медицински изследвания и манипулации, след което е освободен за домашно лечение.


