ДРАМА В ШАМПИОНАТА: "Моряците" шокираха "орлите", от "Армията" мечтаят...

31658
на 26.04.2019
ДРАМА В ШАМПИОНАТА: Моряците шокираха орлите, от Армията мечтаят...

Черно море победи с 2:1 като домакин Лудогорец в мач от 31-ия кръг на Първа лига. Георги Илиев се разписа за варненци в 20-ата минута, след прецизно изпълнение на фаул. Григоре изравни в 34-ата минута - 1:1, а в 52-ата минута вече легендарният халф на "моряците" Георги Илиев вкара още веднъж в мача - 2:1 за домакините. Фамозна странична ножица на полузащитника донесе успеха на Черно море на "Тича".

В следващия кръг "моряците" ще са домакини на ЦСКА, а Лудогорец ще гостува на Берое.

Ситуацията в класирането пък е повече от напечена. Черно море излезе на четвъртата позиция с 1 точка преднина спрямо Ботев Пловдив и Берое. "Канарчетата" и заралии обаче са с по мач по-малко.

"Орлите" пък са лидери във временната таблица като водят с 5 пункта на ЦСКА. "Червените" обаче са с двубой по-малко. Любопитно е, че след 2 кръга ЦСКА и Лудогорец ще спорят в София - на "Армията".

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)