"ДРАМА" В ШЛ! 5-минутен кошмар за Лудогорец

26699
на 28.09.2016
ДРАМА В ШЛ! 5-минутен кошмар за Лудогорец

Мачът между Лудогорец и ПСЖ се превръща в сериозна футболна драма. А началните минути на второто полувреме са кошмарни за домакините. Първо Кавани направи обратът в срещата пълен 1:2 с гол в 56-а минута, а 3 минути след това Моци пропусна да изравни от дузпа.

В 60-а минута пък Кавани отново реализира и така гостите имат 2 гола преднина в двубоя. Натаниел откри за Лудогорец в началото на срещата, а Матюиди в 41-а минута изравни.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)