ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съпругата на Захари Бахаров посрещна празниците с гипс. Диана Алексиева, половинка на известния актьор и тв водещ е пострадала дни преди празниците.
препоръчано
Това издаде актьорът Владо Пенев, който сподели снимки от коледното парти на Диана, Теодора Духовникова и Христина Апостолова. На един от фотосите ясно се вижда, че любимата на Захари е с гипсирана ръка, пише в. „Телеграф”.
Не става ясно къде и как е счупила ръката си Алексиева, но по всяка вероятност ще посрещне и Нова година в гипс.
Цеци Красимирова с откровени думи за предателството и недоброжелателите
899
преди 3 минути
САМО В ПИК И "РЕТРО": Васко Кеца си засади цветята (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
15932
преди 49 минути
Миро Дзвера пак се ожени, ето коя е новата му
36824
преди 21 часа
Почина майката на Бен Афлек
14637
на 24.07.2026


