ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
Инциденти
ДРАМА: Загиналият при катастрофа в старозагорското село Ракитница се е самоубил
28246
на 16.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Загиналият при тежка катастрофа на 13 август край старозагорското село Ракитница 25-годишен млад мъж от Стара Загора се е самоубил, твърди местният сайт "Зарата", позовавайки се на свой източник.
препоръчано
Старозагорецът е карал с висока скорост и се е забил умишлено в крайпътно дърво. Оставил е предсмъртно писмо, адресирано до майка му.
От полицията разясниха, че по неустановена причина водачът губи контрол над колата, отклонява се вдясно и се блъска в дърво.
свързани новини
Млад мъж загина в катастрофа на пътя Богомилово – Ракитница
21162
на 13.08.2019
Пожарникарите пък са рязали ламарините на лекия автомобил "Опел Корса", за да извадят трупа на шофьора.
Овладян е пожар в близост до къщи в симитлийското село Железница
1694
преди 17 минути
18-годишна украинка загина на пешеходна пътека край Слънчев бряг
4374
преди 27 минути
15-годишен тийнейджър катастрофира зрелищно в Русенско, пострада младеж
11295
преди 7 часа
Дете е в тежко състояние след падане от тротинетка в Асеновград
7321
преди 8 часа


