ГОРЕЩО
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дете от Симеоновград изчезна във водите на река Марица. Спасителни екипи от пожарната и полицаи издирват и в момента 10-годишното момче, пише "Марица".
препоръчано
Инцидентът станал днес около 15 часа. Тогава детето, заедно със свои приятелчета от отбора по борба, влязло да се къпе в реката. Изведнъж обаче то започнало да потъва.
Друго дете му се притекло на помощ, но не успяло да го издърпа, защото в паниката, потъващото момче го ухапало по ръката.
свързани новини
14-годишно момче се удави в Марица, влязло да се къпе
15567
на 25.07.2017
Два трамвая се сблъскаха в София, леко е пострадало дете
17625
преди 7 часа
Разкриха шофьора, избягал от катастрофа с линейка в центъра на София
10928
преди 9 часа
18-годишна е в болница, блъсната от кола на пешеходна пътека в Стара Загора
10368
преди 15 часа
Майка и бебе са с опасност за живота след тежка катастрофа в Шуменско
10849
преди 17 часа


