ДРАМА НА "АРМИЯТА": В голов трилър - "червените" и "виолетовите"...

64729
на 12.07.2019
ДРАМА НА АРМИЯТА: В голов трилър - червените и виолетовите...

ЦСКА и Етър завършиха при резултат 2:2 в голов трилър от първия кръг на шампионата. Срещата се проведе на "Армията". Главен съдия на двубоя бе Стефан Апостолов.

Али Соу се разписа още в 4-ата минута от дузпа. Бялата точка бе посочена след рейд на Занев и последвало нарушение срещу него в близост до вратата.

Даниел Младенов в 57-ата минута се възползва от грешка на Тиаго и изравни - 1:1.

В 63-ата минута гредата помогна на гостите след изстрел на Чорбаджийски с глава, от близка дистанция.

Младият талант Митко Митков в 73-ата минута, с далечен топовен шут, реализира за 2:1 в полза на ЦСКА. 18-годишният Митков се появи на терена като резерва и бързо получи овациите на публиката на домакините, след ювелирно изпълнение пращащо топката в мрежата.

Дани Младенов с изстрел с глава в 78-ата минута шокира "червените", втори гол на Младенов и крайно - 2:2 в мача.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Черно море, а Етър приема Левски.

Ето и титулярите:

ЦСКА: Черниаускас, Атанасов, Чорбаджийски, Бодуров, Рубен Пинто, Кери, Евандро, Занев, Тиаго, Фабрини, Али Соу

Треньор: Добромир Митов

Етър:  Иванов, Запрянов, Артюнин, Стоянов, Дюлгеров, Станоев, Апостолов, Руменов, Младенов, Ковачев, Боджадж

Треньор: Росен Кирилов

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Депутатите обсъждат отлагането на либерализацията на пазара на тока (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Депутатите обсъждат отлагането на либерализацията на пазара на тока (НА ЖИВО)