ДРАМА НА "АНФИЙЛД": Юрген Клоп си загуби венчалната халка

21127
на 02.01.2024
ДРАМА НА АНФИЙЛД: Юрген Клоп си загуби венчалната халка

Юрген Клоп си загуби венчалната халка! За щастие на германския треньор уплахът беше за кратко.

Треньорът на "Ливърпул" изпусна пръстена след победата над "Нюкасъл" с 4:2 в първия мач от Висшата лига през 2024 година. И докато търсеше "игла в купа сено", Клоп получи безценна помощ.

Един от операторите на мача видя халката и я показа на треньора. След като взе пръстена, германецът го целуна ухилен пред камерата.

"Не съм привърженик на бижутата, но без него не мога да живея - каза Клоп след мача. - Операторът е моят герой. Когато иска да види лицето ми пред камерата, винаги съм на разположение".

Уплахата на Клоп започна още по време на мача. Въпреки че "Ливърпул" игра изключително доминираше, накрая трепери. През първото полувреме Мохамед Салах изпусна дузпа и голове не паднаха. След това египтянинът, който си тръгва временно заради Купата на африканските нации, вкара два пъти.

Вторият гол на нападателя обаче предизвика нова полемика. При 3:2 в 85-ата минута Диого Жота излезе сам срещу вратаря, подмина го и... падна. Съдията показа дузпа, която беше потвърдена от ВАР заради нищожен контакт. "По дяволите, това е потресаващо", изригна Алън Шийрър, легенда на "Нюкасъл". "Вместо да вкара гол напразна врата, той падна", възмути се Анри.

Дори Джейми Карагър, легенда на "Ливърпул", разкритикува Жота: "Имаше съвсем лек контакт, който не събори Жота. Трябваше да продължи и да си вкара гола. Не мога да го поздравя за поведението."

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите спретнаха извънредно заседание по късна доба заради цените на тока - не събраха кворум (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите спретнаха извънредно заседание по късна доба заради цените на тока - не събраха кворум (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)