ДРАМА НА АТП КЪП: Гофен победи и Надал

13394
на 10.01.2020

Давид Гофен се наложи над Рафаел Надал с 6-4, 7-6(3) и с този успех Белгия изравни временният резултат 1-1 победи срещу тима на Испания в четвъртфинален спор от АТП Къп.

Интересното състезание се провежда в Австралия. Сблъсъкът между белгийците и испанците ще се реши в мач на двойки.

Както е известно в ключов двубой от груповата фаза Гофен победи с 2:1 сета Григор Димитров. Нашите в последствие не продължиха към четвъртфиналите. Тимът ни обаче е с най-добри показатели сред съставите заели 3-ата позиция в отделните групи и като цяло се представи много силно.

Поражението на Гришо от Гофен пък явно не следва да се приема като някакъв голям крах за Димитров на сингъл, след като Давид надви в турнира дори легендарен шампион като Надал.

СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО)