ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Инциденти
ДРАМА! Самоубиец пет часа плаши полицията, че ще скочи от виадукт "Елешница"
23692
на 29.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
38-годишен софиянец стоя 5 часа на перилата на виадукт "Елешница" на магистрала "Хемус", заплашвайки да скочи, съобщиха от Областната дирекция на МВР-София.
препоръчано
Сигналът е подаден на тел. 112 в 10.55 ч.
Веднага на място са били изпратени екипи на полицията, пожарната, Спешна помощ. Пристигнал е и екип психолози от Института по психология на МВР в София, които са започнали преговори с мъжа.
Над пет часа обаче софиянецът стоял хванат за перилата на моста, отказвайки да слезе. Малко след 16 часа полицаите са успели да издърпат мъжа от перилата, предотвратявайки самоубийството му.
Още не са ясни мотивите, които са накарали софиянеца да предприеме тези крайни действия.
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
14147
преди 7 часа
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
6107
преди 7 часа
Късо съединение предизвика пожар в Русенско
6416
преди 7 часа
Възрастен мъж почина при пожар в Монтанско
7674
преди 10 часа


